Sáb, 12 Dec 2009, 1:44
Asunto: Re: Breve sobre la carrera de Cangas
RESULTADOS "36ª CARREIRA PEDESTRE ILUST. CONCELLO DE CANGAS"
CATEGORÍA ALEVÍN FEMININA
1ª 333 IRIA RODRIGUEZ HUERTAS 99 03:00 CLUB ATLE. PORRIÑO
2ª 366 Mª JESÚS CORREDOIRA HERBELLO 00 03:19 C. A. VILA CANGAS
3ª 224 MARÍA PÉREZ BOENTE 00 03:19 COMESAÑA SPORTING CLUB
4ª 374 SARAI AMOEDO PORTABALES 00 03:22 CLUB ATL. VILA CANGAS
5ª 353 ALBA VIDAL SOLIÑO 00 03:26 CLUB ATLE. VILA DE CANGAS
6ª 319 EVA QUEIMAÑO VILABOY 2000 03:40 A.V.A.
7ª 370 NOA GARCÍA PRIETO 99 03:41 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
8ª 371 PAULA SANTOS GIL 00 03:48 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
9ª 323 MARINA DOMINGUEZ ABRUÑEDO 2000 03:48 A.V.A.
10ª 385 PAULA DA ROCHA PROL 00 03:48 CLUB S.A. VAL MIÑOR
11ª 321 JUDIT CARRERA PEREZ 2000 03:48 ALEVIN FEM A.V.A.
12ª 336 IRIA ABAL MOLANES 00 03:54 CLUB ATLETISMO SAMERTOLAMEU
13ª 324 NEREA PERELLÓ GONZALEZ 00 03:59 A.V.A.
14ª 334 ANA PAREDES CORDEIRO 00 04:00 CLUB ATL. SAMERTOLAMEU
15ª 325 RAQUEL BLANCO GESTEIRO 00 04:04 A.V.A.
16ª 372 RAQUEL OTERO PASTORIZA 00 04:08 CLUB A. VILA DE CANGAS
17ª 338 LUCÍA MARIÑO MARTÍNEZ 00 04:08 CLUB ATl. SAMERTOLAMEU
18ª 315 AGUEDA BRIEVA RIVERO 99 04:09 A.V.A.
19ª 316 ANA JUNCAL OTERO 00 04:17 A.V.A.
20ª 249 UXÍA FERNÁNDEZ RIVEIRO 99 04:18 COMESAÑA SPORTING CLUB
CATEGORÍA BENXAMÍN MASCULINA
1º 310 MARTIN DARRIBA CRESPO 2001 03:15 INDEPENDENTE
2º 169 ISMAEL OTERO MARTÍNEZ 01 03:22 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
3º 265 ANXO MARIÑO HERMIDA 01 03:25 CLUB S.A. VAL MIÑOR
4º 125 MIGUEL ALVAREZ ROJO 01 03:28 A.V.A.
5º 188 LEONARDO GUAZZONE MARIÑO 2001 03:31 C. A. MILLADOIRO
6º 283 DIEGO BARROS CARBALLO 01 03:33 COMESAÑA SPORTING CLUB
7º 105 ALVARO RIVAS ALVAREZ 01 03:39 A.V.A.
8º 127 PABLO CARRERA GIL 01 03:38 A.V.A.
9º 314 IAGO ALVAREZ LOMBA 02 03:39 SUÁREZ MARQUIER
10º 104 MANUEL PRIETO PARADA 01 03:40 ASOCIACIÓN DEP. A LIMIA
11º 1444 PEDRO FERNÁNDEZ MIRANDA 02 03:41 C. A. VILA DE CANGAS
12º 286 MANUEL JUSTO SEIJO 02 03:41 COMESAÑA SPORTING CLUB
13º 312 PABLO ROMERO PEREZ 02 03:42 INDEPENDENTE
14º 274 SAMUEL ESTEVEZ 02 03:43 COLEXIO CEIP CANGAS - NAZARET
15º 137 ANTÓN IGLESIAS VIDAL 02 03:49 CEIP A RUA
16º 291 BRAIS GÓMEZ BARROS 01 03:50 COUTADA BEADE
17º 111 ANGEL DE LA PEÑA FREIRE 01 03:51 A.V.A.
18º 282 DAVID LAGO TIZÓN 02 03:55 COMESAÑA SPORTING CLUB
19º 239 ANDRES PEREZ VILLAR 02 03:55 CLUB DE MAR RÍA DE ALDÁN
20º 288 ALEX VILA ESTÉVEZ 02 03:56 COUTADA BEADE
21º 170 JUAN PIÑEIRO PIÑEIRO 01 04:21 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
22º 166 DAVID BERNÁRDEZ MIRANDA 02 04:22 C. A. VILA DE CANGAS
23º 174 NESTOR SOTELO GARCIA 02 04:25 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
24º 124 MARIO LLOVES FERNANDEZ 02 04:29 A.V.A.
25 º 181 SANTIAGO FERNÁNDEZ BARREIRO 02 04:56 C. A. VILA CANGAS
CATEGORÍA INFANTIL FEMENINA
1ª 939 ANGELA GONZÁLEZ FERNÁNDEZ 97 04:45 SAN MIGUEL DE OYA
2 ª 934 NATALIA MARTÍNEZ RGUEZ 98 05:09 COUTADA BEADE
3ª 482 UXIA PEREZ BUGARIN 97 05:10 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
4ª 713 ALBA RODRIGUEZ LLOVES 97 05:12 AVA
5ª 805 NOELIA GRAÑA CASAS 98 05:15 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
6ª 912 LAURA RODRIGUEZ COSTAS 97 05:16 CLUB S.A. VAL MIÑOR
7ª 930 SILVIA ALONSO PRADO 98 05:19 COMESAÑA SPORTING CLUB
8ª 745 RAQUEL ARIAS PEREZ 98 05:23 A.V.A.
9ª 922 CARLA LEIRÓS GARCÍA 98 05:24 COMESAÑA SPORTING CLUB
10ª 911 LAURA MENDEZ COSTAS 97 05:25 CLUB S.A. VAL MIÑOR
11ª 804 NOA ROUCO BAQUEIRO 98 05:25 CLUB A. VILA DE CANGAS
12ª 795 ESTELA COSTAS GANDÓN 97 05:26 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
13ª 784 ANA ANTEPAZO REGUEIRA 97 05:33 C. ATL. VILA DE CANGAS
14ª 794 ESMERALDA CORREDOIRA HERBELLO 97 05:35 C.A.V.CANGAS
15ª 925 ITXASO FERNÁNDEZ RIVEIRO 97 05:40 COMESAÑA SPOR. CLUB
16ª 809 PAULA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 98 05:41 C. A. VILA DE CANGAS
17ª 762 SHEILA CARRACELAS PEREIRA 98 05:44 CLUB ATL. MORRAZO
18ª 477 Mª ROSARIO GIMÉNEZ ANTÓN 98 05:49 CLUB ATL. PORRIÑO
19ª 803 LUCÍA PIEDRAS GÓMEZ 98 05:49 CLUB AT. VILA DE CANGAS
20ª 715 CELIA REY TORRES 97 05:53 A.V.A.
21ª 760 NOELIA COSTAS PIÑEIRO 97 05:53 CLUB ATLETISMO MORRAZO
22ª 800 EVA OTERO PASTORIZA 97 05:54 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
23ª 861 CINTIA FERNANDEZ SOTELO 97 05:55 CLUB MAR RÍA DE ALDÁN
24ª 929 PAULA SANTAMARINA ALONSO 98 05:59 COMESAÑA SPO. CLUB
25ª 775 ALEXIA VIDAL MARTÍNEZ 97 06:00 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
26ª 868 MARIA VILLAR HERBELLO 97 06:03 CLUB DE MAR RÍA DE ALDÁN
27ª 755 ESTELA CRESPO RODRÍGUEZ 97 06:08 CLUB ATL. MORRAZO
28ª 747 SALOME CARRERA FERNANDEZ 98 06:10 A.V.A.
29ª 903 SANDRA VILLAR HERBELLO 97 06:15 CLUB MAR RÍA DE ALDÁN
30ª 746 SABELA ESTEVEZ FERNANDEZ 97 06:16 A.V.A.
31ª 721 MARTA TEIJEIRO REBOLO 98 06:20 A.V.A.
32ª 1112 CARLA BERNÁRDEZ MIRANDA 96 06:22 C. A. VILA DE CANGAS
33ª 763 ANDREA GARCÍA RODRIGUEZ 97 06:26 CLUB A. SAMERTOLAMEU
34ª 764 ARIADNA ORTIZ SOUTELO 97 06:30 CLUB ATL. SAMERTOLAMEU
35ª 928 PALOMA MOLINOS CASTILLO 97 06:32 COMESAÑA SPORT CLUB
36ª 757 LAURA CHAPELA PALMÁS 97 06:45 CLUB ATLETISMO MORRAZO
37ª 802 JOHANA VILLAR PARADA 97 06:58 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
38ª 761 PAULA NOVELLE RODRIGUEZ 97 07:00 CLUB ATL. MORRAZO
39ª 766 LUCIA PARCERO LEITES 98 08:02 CLUB ATL. SAMERTOLAMEU
40ª 808 PATRICIA TORRES FERRADÁS 98 08:26 CLUB ATL.VILA CANGAS
CATEGORÍA ALEVÍN MASCULINA
1º 381 JOSÉ VILLAR CORRALES 99 04:53 CLUB S.A. VAL MIÑOR
2º 382 LORENZO GONZÁLEZ DÍAZ 99 04:56 CLUB S.A. VAL MIÑOR
3º 329 PEDRO OSORIO LOPEZ 00 05:01 CEIP SAN XOAN DE FILGUEIRA
4º 244 MARCOS JUSTO SEIJO 99 05:11 COMESAÑA SPORTING CLUB
5º 362 DAVID LORENZO GERMADE 00 05:12 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
6º 384 MANUEL EGUREN PITA 99 05:15 CLUB S.A. VAL MIÑOR
7º 349 ADRIÁN OUTEIRAL VILAS 00 05:21 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
8º 396 BRAIS VILLAR VIEÍTEZ 00 05:27 COMESAÑA SPORTING CLUB
9º 397 DANIEL SANTAMARINA ALONSO 00 05:31 COMESAÑA SPO. CLUB
10º 369 MAURO RODRÍGUEZ POUSADA 00 05:32 C. ATL. VILA CANGAS
11º 332 DAVID BURGOS ARGIBAY 00 05:35 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
12º 256 ADRIÁN COMESAÑÁ PIRES 00 05:42 COUTADA BEADE
13º 317 ANXO BREOGAN PEREZ COUGIL 00 05:42 A.V.A.
14º 358 DANIEL ARMADA GONZÁLEZ 00 05:46 C. A. VILA DE CANGAS
15º 379 DENIS MARIÑO HERMIDA 99 05:47 CLUB S.A. VAL MIÑOR
16º 387 ALEXANDRE LAGO TIZÓN 00 05:58 COMESAÑA SPORTING CLUB
17º 398 IVÁN ALEXANDRE QUINTAS CARREIRA 99 05:58 COMESAÑA S C
18º 357 ANDRÉS OBENZA OTERO 00 06:06 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
19º 378 ANDI EGUREN PITA 00 06:19 CLUB S.A. VAL MIÑOR
20 361 DANIEL CALVAR PARADA 00 06:25 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
21 320 JAVIER TOUCEDO BARCENO 00 06:31 A.V.A.
22 368 MARTÍN PÉREZ BACELAR 99 06:38 CLUB A. VILA DE CANGAS
23 335 CARLOS SANTOMÉ CORDEIRO 00 06:50 CLUB AT.SAMERTOLAMEU
CATEGORÍA CADETE FEMININA
1ª 1142 EVA CID GUEDE 95 07:02 CLUB S.A. VAL MIÑOR
2ª 1164 ELSA RODRIGUES 96 07:14 SPORTING CLUBE DE BRAGA
3ª 1146 MÓNICA RODRÍGUEZ ALVAREZ 96 07:30 CLUB S.A. VAL MIÑOR
4ª 1158 JULIANA LEMOS 95 07:38 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
5ª 1107 AIDA AMOEDO PORTABAL 95 07:43 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
6ª 1116 MAR CHILLÓN CAMAÑO 96 07:44 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
7ª 1155 ANGELA GIL MARTÍNEZ 96 07:45 COUTADA BEADE
8ª 1149 CARMELA CARDAMA BÁEZ 96 07:47 COMESAÑA SPORTING CLUB
9ª 1138 CARLA CARIDE SANROMÁN 96 07:48 CLUB S.A. VAL MIÑOR
10ª 1139 CARLA CABRERA ALONSO 96 07:52 CLUB S.A. VAL MIÑOR
11ª 1117 MARÍA JESÚS NOVO PARDAVILA 95 07:53 C. A. VILA CANGAS
12ª 1144 LAURA VARELA ESTÉVEZ 95 07:56 CLUB S.A. VAL MIÑOR
13ª 1119 PATRICIA ABAL HERBELLO 96 07:58 CLUB A. VILA DE CANGAS
14ª 1089 LAURA ROSENDE SAEZ 96 08:10 CLUB ATLETISMO CUNTIS
15ª 1152 JÉSSICA DAVILA PRADO 96 08:24 COMESAÑA SPORTING CLUB
16ª 1153 MARÍA LIDIA VILLAR AYRA 96 08:29 COMESAÑA SPOR. CLUB
17ª 1109 ANA Mª BERMÚDEZ MÉNDEZ 96 08:34 C. ATL. VILA DE CANGAS
18ª 1156 LORENA DAVILA PIÑEIRO 95 08:40 COUTADA BEADE
19ª 1154 MARÍA ÁLVAREZ VILLAR 96 08:46 COMESAÑA SPORTING CLUB
20ª 1150 CLARA DOMÍNGUEZ FONTÁN 96 09:00 COMESAÑA SPOR. CLUB
21ª 1087 SILVIA AGUIRRE ALVAREZ 96 09:03 A.V.A.
22ª 1131 IRIA PAZO RIAL 95 09:18 CLUB DE MAR RÍA DE ALDÁN
23ª 1118 NOELIA COUSIÑO CAMAÑO 96 09:31 CLUB A. VILA DE CANGAS
24ª 1133 MARTA HERMIDA AROSA 95 09:49 CLUB MAR RÍA DE ALDÁN
CATEGORÍA INFANTIL MASCULINA
1 932 DAVID SANTORIO VILA 97 06:34 COUTADA BEADE
2 933 GUILLERMO SANTORIO VILA 97 06:40 COUTADA BEADE
3 472 MARCOS ROSENDE SAEZ 98 06:45 CLUB ATLETISMO CUNTIS
4 918 ADRIÁN LAGO TIZÓN 97 06:52 COMESAÑA SPORTING CLUB
5 915 YERAY GÓMEZ VILAR 98 06:56 CLUB S.A. VAL MIÑOR
6 913 LOIS MARIÑO HERMIDA 97 07:05 CLUB S.A. VAL MIÑOR
7 914 PEDRO MONROY IGLESIAS 98 07:12 CLUB S.A. VAL MIÑOR
8 905 BRAIS GÓMEZ VILAR 97 07:22 CLUB S.A. VAL MIÑOR
9 772 ABRÁN SANTOS PIÑEIRO 97 07:48 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
10 791 ELOY GUIMERÁNS SOBREIRA 98 07:51 CLUB ATL. VILA CANGAS
11 927 PABLO JUSTO SEIJO 97 08:00 COMESAÑA SPORTING CLUB
12 807 ÓSCAR IGLESIAS MENDUIÑA 97 08:06 CLUB ATL. VILA CANGAS
13 722 MARTIN GUTIERREZ ROMAN 98 08:08 A.V.A.
14 785 ANXO RODAS ARCA 98 08:09 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
15 751 ANDRES MARCELO DEL RIO RAIZ 97 08:16 CLUB ATL. MORRAZO
16 936 TOMÁS RGUEZ ALONSO 98 08:19 COUTADA BEADE
17 742 PEDRO ALFARO HERAS 97 08:27 A.V.A.
18 750 XOSE MANUEL FERNÁNDEZ PÉREZ 97 08:27 A.V.A.
19 917 ADÁN RODRÍGUEZ CARREIRA 97 08:28 COMESAÑA SPORT. CLUB
20 748 VICTOR PEREZ CURRAS 97 08:38 A.V.A.
21 920 ANXO PAZOS GARCÍA 98 08:42 COMESAÑA SPORTING CLUB
22 724 PABLO FREIRE GONZALEZ 98 09:28 A.V.A.
CARREIRA BENXAMÍN FEMININA
1 180 SANDRA SOUTO OTERO 02 01:58 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
2 163 ARIADNA GIL FERNÁNDEZ 02 02:02 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
3 281 CARMEN BELLO RODRIGUEZ 01 02:03 COMESAÑA SPORTING CLUB
4 135 RUTH CARRERA FERNANDEZ 01 02:09 A.V.A.
5 114 IRLANDA LLOVES FERNANDEZ 01 02:15 A.V.A.
6 112 CARLOTA BARRERA TAPIAS 02 02:17 A.V.A.
7 110 ANA DOMINGUEZ ABRUÑEDO 09 02:20 A.V.A.
8 184 VALERIA FERNÁNDEZ BLANCO 02 02:20 CLUB ATL VILA DE CANGAS
9 263 ZOE MARTINEZ BAQUEIRO 02 02:21 CLUB DE MAR RÍA DE ALDÁN
10 185 VALERIA RODRÍGUEZ JALDA 02 02:26 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
11 138 HELGA NÚÑEZ CHAPELA 01 02:29 CEIP A RUA
12 173 NAIARA VILLAR PARADA 02 02:30 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
13 151 LIDIA OUTERAL CURRÁS 01 02:30 CLUB ATL. SAMERTOLAMEU
14 122 MARIA FERNANDEZ PEREZ 02 02:35 A.V.A.
15 186 VERÓNICA BRUN FERNÁNDEZ 02 02:49 CLUB AT VILA DE CANGAS
16 293 MARÍA GUISANDE NIETO 02 02:52 COUTADA BEADE
17 176 NOA SOLIÑO IGLESIAS 02 05:54 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
18 153 NOA MARIÑO MARTÍNEZ 02 02:57 CLUB ATL. SAMERTOLAMEU
19 260 MARTA IGLESIAS FERNANDEZ 01 03:08 CLUB MAR RÍA DE ALDÁN
CATEGORÍA MINIBENXAMÍN FEMININA
1 1070 ANTÍA PAZOS GARCÍA 2003 COMESAÑA SPORTING CLUB
2 1071 CARLOTA LÓPEZ RAÑA 2003 COMESAÑA SPORTING CLUB
3 1080 ELSA PENA VICENTE 2003 INDEPENDENTE
4 1002 EVA ALVAREZ ROJO 2003 A.V.A.
5 1026 AINOA SANTOS PIÑEIRO 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
6 1033 LAURA MAGDALENA CABRAL 2003 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
7 1072 LAURA ALONSO MOREDA 2004 COMESAÑA SPORTING CLUB
8 1027 ANA PIÑEIRO PIÑEIRO 2004 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
9 1055 SARA MALLO 2004 COLEXIO CEIP DE CANGAS - NAZARET
10 1007 SARA GUTIERREZ ROMAN 2004 A.V.A.
11 1003 INES DOMINGUEZ ABRUÑEDO 2004 A.V.A.
12 1061 LUCIA ARMESTO NOGUEIRA 2004 COLEXIO CEIP DO HIO
13 1069 CLAUDIA FIEL FERRADAS 2004 COLEXIO VIRXE MILAGROSA
14 1008 MARÍA CANCELAS IGLESIAS 2003 CEIP A RUA
15 1039 SARAI FERNÁNDEZ BARREIRO 2004 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
16 1053 LAURA GONZALEZ 2004 COLEXIO CEIP DE CANGAS - NAZARET
17 1036 MARÍA PRIETO PÉREZ 2005 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
CATEGORÍA MINIBENXAMÍN MASCULINA
1 1035 LOPE QUINTEIRO PENA 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
2 1032 JOEL ROCHA GANDÓN 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
3 1037 MIGUEL TATO SOTELO 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
4 1012 DIEGO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ 2004 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
5 1074 CÉSAR DAVILA PIÑEIRO 2004 COUTADA BEADE
6 1062 PEDRO VERDEAL OTERO 2004 COLEXIO CEIP DO HIO - CANGAS
7 1082 HUGO CARNERO RODRIGUEZ 2003 INDEPENDENTE
8 1009 TEO IGLESIAS VIDAL 2004 CEIP A RUA
9 1025 ADRIÁN SANTOS FERNÁNDEZ 2004 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
10 1034 LOIS RODAS ARCA 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
11 1010 XOEL VILARIÑO HERBELLO 2004 CEIP A RUA
12 1046 MANUEL MAGADALENO CABRAL 2005 CLUB ATL VILA DE CANGAS
13 1075 LOIS MARTINEZ POSADA 2003 COUTADA BEADE
14 1005 MIGUEL RAIMUNDES DASILVA 2004 A.V.A.
15 1040 IKER RODAL VIDAL 2003 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
16 1047 MARCOS FREIJOMIL LAMAS 2006 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
17 1068 DRIEL MARÍNEZ BAQUEIRO 2005 COL. SAGRADA FAMILIA ALDÁN
18 1057 XIAN COSTAS 2004 COLEXIO CEIP DE CANGAS - NAZARET
19 1052 FRANCISCO BERNARDEZ 2004 C. CEIP DE CANGAS - NAZARET
20 1059 MIGUEL GONZALEZ 2005 COLEXIO CEIP DE CANGAS - NAZARET
21 1043 CARLOS CORREDOIRA HERBELLO 2006 C. A.VILA DE CANGAS
22 1048 SERGIO BARREIRO HERMELO 2005 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
23 1042 AGUSTÍN PRIETO PÉREZ 2005 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
CARREIRA CADETE MASCULINA
1 1157 FILIPE VASCONCELLOS 1995 10:38 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
2 1115 JESÚS PARCERO RÍOS 1995 10:56 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
3 1111 ANTÓN MENDUIÑA DURÁN 1995 11:13 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
4 1140 CARLOS MONROY IGLESIAS 1995 11:33 CLUB S.A. VAL MIÑOR
5 1120 RAFAEL CURRO PEREIRA 1995 11:41 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
6 1121 RUBÉN LORENZO GERMADE 1995 11:53 C. ATL. VILA DE CANGAS
7 1141 DAMIÁN ESMERODE DOMÍNGUEZ 1995 12:14 C. S.A. VAL MIÑOR
8 1135 SERGIO MENDUIÑA LEBRERO 1996 12:21 CLUB MAR RÍA D ALDÁN
9 1086 BORJA BLANCO GESTEIRO 1996 12:22 A.V.A.
10 1084 ALEXANDRE FERNANDEZ VALLEJO 1995 12:31 A.V.A.
11 1092 JOSE EDUARDO DEL RIO RAIZ 1995 12:45 CLUB A. MORRAZO
12 1143 GUZMÁN GÓMEZ GUERRERO 1995 12:52 CLUB S.A. VAL MIÑOR
13 1137 ANDRÉS GONZÁLEZ MARTÍNEZ 1996 13:01 CLUB S.A. VAL MIÑOR
CATEGORÍA XUVENIL FEMININA
1 1217 PATRICIA CALDAS 1994 11:04 SPORTING CLUBE DE BRAGA
2 1219 VANDA PINTO 1993 11:07 SPORTING CLUBE DE BRAGA
3 1195 JENNY FERNÁNDEZ MASSÓ 1994 11:25 CLUB S.A. VAL MIÑOR
4 1215 CATARINA RODRIGUES 1994 11:25 SPORTING CLUBE DE BRAGA
5 1196 PATRICIA PEREIRA MARTÍNEZ 1994 11:42 CLUB S.A. VAL MIÑOR
6 1197 ROCÍO RODRÍGUEZ MARTÍNEZ 1994 11:45 CLUB S.A. VAL MIÑOR
7 1183 CLAUDIA MARTÍNEZ GUTIÉRREZ 1994 11:55 C. A. VILA CANGAS
8 1176 RAJA RIZKI 1993 12:04 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
9 1203 LORENA NOVAS BENAVIDES 1994 12:10 COMESAÑA SPOR. CLUB
10 1178 AINARA RODRÍGUEZ NOGUEIRA 1994 12:14 C. A. VILA CANGAS
11 1316 TANIA PRIETO PARADA 1963 12:16 A.D.A.S.
12 1198 SARA MÁRQUEZ RODRIGUEZ 1994 12:18 CLUB S.A. VAL MIÑOR
13 1449 NEREA ESTEVEZ FERNÁNDEZ 1993 12:19 ATLETISMO F. CELTA
14 1210 YLENIA DARRIBA CRESPO 1994 12:22 INDEPENDENTE
15 1184 NEREA OUTEIRAL VILAS 1994 12:42 C. A.VILA DE CANGAS
16 1205 TANIA RIAL SANTOS 1994 12:43 COMESAÑA SPORTING CLUB
17 1448 TERESA ELENA CORBAL 1994 13:06 ATLETISMO F. CELTA
18 1169 ANTÍA FREIJOMIL DEL RÍO 1994 13:14 CLUB ATL. MORRAZO
19 1175 MARTA GIMENEZ ANTÓN 1993 13:25 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
20 1170 ANTÍA MARTÍNEZ QUEIMAÑO 1994 13:30 CLUB ATL. MORRAZO
21 1451 LAURA URDAMPILLETA PEREA 1994 13:35 ATLETISMO F. CELTA
CATEGORÍA JÚNIOR FEMININA
1 1242 JOANA FERNANDES 1992 13:36 SPORTING CLUBE DE BRAGA
2 1241 BARBARA FERREIRA 1991 13:36 SPORTING CLUBE DE BRAGA
3 1222 SAMIA ZAHIDI ESABIQUI 1992 13:37 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
4 1227 REBECA OBENZA OTERO 1991 13:53 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
5 1233 KATIA VILANOVA GÓMEZ 1992 14:00 COMESAÑA SPORTING CLUB
6 1221 ALEJANDRA RODRÍGUEZ TORRES 1992 14:02 CLUB ATL. PORRIÑO
CATEGORÍA VETERANA FEMININA
1 1423 OLGA MEDRAÑO PORTO 1974 14:06 INDEPENDENTE
2 1368 MONTSERRAT CARREIRA COSTAS 1967 14:38 COMESAÑA S. C.
3 1343 BELÉN LEMAT CABRAL 1967 14:50 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
4 1419 MARI CARMEN COSTAS VALVERDE 1966 15:08 INDEPENDENTE
5 1421 MATILDE ACUÑA NOGUEIRA 1972 15:17 INDEPENDENTE
6 1439 DOLORES VÁZQUEZ FERNANDEZ 1967 15:22 SAN MIGUEL D OIA
7 1319 CARMEN COSTAS RODRIGUEZ 1957 15:30 A. GÓMEZ N. BALANCE
8 1474 CRISTINA GONZALEZ ALONSO 1970 16:04 INDEPENDENTE
9 1369 OLGA ROMERO DOMÍNGUEZ 1950 16:10 COMESAÑA SPO. CLUB
10 1367 MILAGROS GÓMEZ CAGIDE 1963 16:17 COMESAÑA SPO. CLUB
11 1320 CONSUELO LAGO DOLDAN 1956 18:02 A. GÓMEZ NEW BALANCE
12 1438 CARMEN VASCONCELLOS BALBOA 1947 18:14 SAN MIGUEL OIA
CARRERA PROMESA/SÉNIOR FEMININA
1 61 MARTA FERNÁNDEZ OTERO 1985 17:23 COMESAÑA SPORT. CLUB
2 60 MARIA YOLANDA GUTIERREZ ROBLES 1982 17:54 COMESAÑA S.C.
3 62 PATRICIA MENDES PEREIRA 1981 18:00 COMESAÑA SPOR. CLUB
4 1366 MARÍA SOLEDAD CASTRO SOLIÑO 1965 18:36 COMESAÑA S. C.
5 36 ANDREA GARCÍA SOAGE 1987 18:44 CLUB A. VILA DE CANGAS
6 1267 LILIANA ALVES 1988 19:17 PROMESA SPORT. CLUBE DE BRAGA
7 126 SARA PÉREZ RODRÍGUEZ 1987 19:29 ATLETISMO F. CELTA
8 1365 MARÍA MERCEDES GÓMEZ ALONSO 1971 19:35 COMESAÑA S. C.
9 1371 MANUELA MACHADO 1963 19:57 CYCLONES SANITOP
10 1445 PAULA MARIÑO GONDA 1982 20:58 ATLETISMO F. CELTA
11 1447 TER NAVARRETE SANTANA 1990 19:54 PROMESA ATL. F. CELTA
12 1309 ALMUDENA COSTAS PENEDO 1987 22:33 SAN MIGUEL DE OIA
13 1282 MARIA VELAZQUEZ GARCIA 1967 22:35 INDEPENDENTE
14 1278 LORENA GARCIA LAGO 1978 22:43 INDEPENDENTE
15 19 SANDRA VILARIÑO VAQUEIRO 1982 28:05 A. GÓMEZ N. BALANCE
16 77 BEATRIZ LAGO VALCARCEL 1984 28:17 INDEPENDENTE
17 1217 PATRICIA CALDAS 1994 28:42 XUVENIL SP. CLUBE DE BRAGA
CATEGORÍA VETERANA A MASCULINA
1 1462 MANUEL MARQUEZ MARTINEZ 1969 16:58 CELTA ATLETISMO
2 1323 RAFAEL FERNENDEZ ALVAREZ 1967 18:11 A.GÓMEZ N.BALANCE
3 1360 ADOLFO CASTRO QUIROGA 1964 18:11 C.A.CORREDO. BUEU
4 1346 FRANCISCO VIDAL OTERO 1966 18:19 CLUB A.VILA DE CANGAS
5 1347 JUAN CARLOS GRAÑA PÉREZ 1972 18:21 C. A .VILA DE CANGAS
6 1378 DAVID CABALEIRO RODRIGUEZ 1973 18:32 INDEPENDENTE
7 1376 ALVARO MANUEL BARRAL RUBIROSA 1966 18:34 INDEPENDENTE
8 29 JUAN DAVID CAAVEIRO RUEDA 1969 18:42 C. A. SAMERTOLAMEU
9 1435 JUAN ANTONIO CARIDE GRANDAL 1965 18:53 IND. (B. DE VIGO)
10 1335 MIGUEL NOVOA RODRÍGUEZ 1973 18:55 CLUB ATL. PORRIÑO
11 1413 LUCAS ALVAREZ RODRIGUEZ 1974 18:51 INDEPENDENTE
12 1387 JAVIER RIAL BOUBETA 1967 19:09 INDEPENDENTE
13 1463 HORACIO GIL LAMEIRO 1970 19:12 CELTA ATLETISMO
14 1393 JOSE ROSENDE BREA 1966 19:31 INDEPENDENTE
15 1440 JOSÉ DOMINGO ALAR PRADO 1969 19:47 SAN MIGUEL DE OIA
16 1390 JONATAN CABALEIRO RODRIGUEZ 1972 20:15 INDEPENDENTE
17 1381 FERNANDO CARNERO ESTEVEZ 1969 20:58 INDEPENDENTE
18 1333 MANUEL GONZÁLEZ ALVAREZ 1965 21:12 CLUB ATL. PORRIÑO
19 1317 ALFONSO FERNÁNDEZ DOMINGUEZ 1974 21:17 A. GÓMEZ N.B.
20 1328 AMADOR REBOREDA GRAÑA 1965 21:22 CLUB ATL. PORRIÑO
21 1321 JOSE ANTONIO CID RIVAS 1967 21:38 A. GÓMEZ N. BALANCE
22 1470 ALFREDO PERELLO RODRÍGUEZ 1966 21:52 INDEPENDENTE
23 1441 JOSE LUIS ABALLE PIÑEIRO 1969 22:01 SAN MIGUEL DE OIA
24 1384 GERMAN OLEGARIO ALONSO LAGO 1973 22:19 INDEPENDENTE
25 1345 FERNANDO SANTOS SOAGE 1969 22:32 C. A. VILA DE CANGAS
26 1344 CARLOS BERNÁRDEZ PIÑEIRO 1967 23:24 C. A. VILA CANGAS
27 1348 ROBERTO ALONSO ANIDO 1968 25:28 C. A. VILA DE CANGAS
28 1470 ALFREDO PERELLO RODRÍGUEZ 1966 26:09 INDEPENDENTE
CATEGORÍA VETERANA B MASCULINA
1 27 JOSE MARTINEZ SANTOME 1963 17:04 ATL. SAMERTOLAMEU
2 1349 JUAN ALBERTO COSTAS TABOAS 1963 17:10 CELTA ATLETISMO
3 1341 JOSE ALVAREZ ALFONSO 1959 18:12 CLUB ATLETISMO VIGO
4 1394 JOSE ALFREDO SANCHEZ MURCIA 1962 18:52 INDEPENDENTE
5 1338 VENANCIO PARAMOS PEREZ 1958 18:54 CLUB ATL. PORRIÑO
6 1324 JOSE CARLOS GRAÑA ALONSO 1963 18:58 ATHLETICS AVENTURA
7 1465 FRANCISCO MALLO LAGOA 1955 19:13 CELTA ATLETISMO
8 1361 ANTONIO MENDUIÑA BASTON 1959 19:43 C. A. CORREDOI. BUEU
9 1364 MANUEL PÉREZ GONZÁLEZ 1961 19:48 COMESAÑA SPORT. CLUB
10 1414 LUIS CRESPO ROCA 1959 20:12 INDEPENDENTE
11 1425 PABLO FERVENZA ENTENZA 1952 20:25 INDEPENDENTE
12 1417 MANUEL FRANCO CIVIDANES 1960 20:44 INDEPENDENTE
13 28 JOSE LUIS DOMINGUEZ PORTAS 1959 20:53C.A. SAMERTOLAMEU
14 1336 RAFA PÉREZ REGO 1958 21:50 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
15 1363 JOSE FRANCISCO BUDIÑO PEREIRA 1957 22:00 C.A. CORR.BUEU
16 1382 FERNANDO FERNANDEZ LOURIDO 1951 22:04 INDEPENDENTE
17 1352 ANDRES JESUS RODRIGUEZ LEMOS 1949 22:07 NATACIÓN VIGO
18 1428 RAFAEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ 1953 23:04 INDEPENDENTE
19 1392 JOSÉ GONZÁLEZ MÍGUEZ 1957 23:21 INDEPENDENTE
20 1362 CAMILO PARCERO RIAL 1953 23:46 VET-B MAS C.A. CORR-BUEU
21 1418 MARCELINO GONZALEZ OZORES 1954 23:51 INDEPENDENTE
CATEGORÍA JÚNIOR MASCULINA
1 1460 SAMUEL RODRÍGUEZ GÓMEZ 1992 16:48 CELTA DE ATLETISMO
2 1459 CARLOS YAÑEZ ALONSO 1991 16:54 CELTA DE ATLETISMO
3 1461 ERIK CALVO 1992 17:55 CELTA DE ATLETISMO
5 1228 DIEGO DACOSTA SANTOME 1992 18:12 CLUB MAR RÍA ALDÁN
6 1232 ALBERTO CABALLERO DÍEZ 1991 18:15 COMESAÑA SPOR. CLUB
7 1240 MARTIN TAIN MARQUEZ 1992 18:22 S.GIMNÁSTICA PONTEVEDRA
8 1225 ANGEL FERRARI AUGUSTO 1991 18:36 C. A. VILA DE CANGAS
9 1229 SANTIAGO ALONSO SOUSA 1992 18:43 OURENSE AC. POSTAL
10 1231 ÁLVARO RUEDA RODRÍGUEZ-VILA 1992 18:43 COMESAÑA S. C.
11 1236 DIOGO MACHADO 0 1991 18:57 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
12 1234 ARMANDINO PARENTE 0 1992 19:27 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
CATEGORÍA XUVENIL MASCULINA
1 1212 GONZALO BASCONCELO ARAUJO 1994 17:17 SAN MIGUEL DE OIA
2 1216 FERNANDO PINTO 1994 17:26 SPORTING CLUBE DE BRAGA
3 1179 ANGEL MENDUIÑA GUTIÉRREZ 1993 17:43 C. ATL. VILA CANGAS
4 1209 JOÃO RODRIGUES 1993 17:52 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
5 1207 ANDRE MORAIS 1994 18:05 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
6 1452 ALBERTO RODRÍGUEZ MOREIRA 1994 18:10 CELTA DE ATLETISMO
7 1167 ALBERTO PEREZ NOVAS 1993 18:21 CELTA DE ATLETISMO
8 1168 CRISTIAN COSTAS GOMEZ 1993 18:31 CELTA DE ATLETISMO
9 1453 JOHN MIKEL BESADA FERNANDEZ 1994 18:39 CELTA ATLETISMO
10 1211 ANGEL JOSÉ FERNÁNDEZ BARBA 1993 18:46 SAN MIGUEL D OIA
11 1172 CLAUDIO RODAL TENORIO 1994 18:50 CLUB ATL. MORRAZO
12 1200 ALBERTO AYUSO VILABOA 1993 18:51 COMESAÑA SPO. CLUB
13 1214 JOAQUIN RIVEIRO FERNANDEZ 1994 18:54 S. GIMNÁSTICA P.
14 1202 IVÁN VIEÍTEZ LORENZO 1994 19:01 COMESAÑA SPORTING CLUB
15 1204 PABLO ÁLVAREZ VILLAR 1993 19:06 COMESAÑA SPORTING CLUB
16 1177 ROI RODRIGUEZ HUERTAS 1994 19:16 CLUB ATL. PORRIÑO
17 1173 HICHAM TOURARI 1994 19:21 CLUB ATLETISMO MORRAZO
18 1213 SERGIO PEDROSA COSTAS 1994 19:35 SAN MIGUEL DE OIA
19 1208 FILIPE AZEVEDO 1994 19:49 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
20 1181 BORJA PÉREZ OTERO 1993 20:15 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
21 1220 PABLO CASTRO MARTINEZ 1994 20:20 SUÁREZ MARQUIER
22 1458 BRAIS GONZALO GUERRA 1994 21:26 CELTA DE ATLETISMO
23 1206 ADRIÁN CORREA DOMÍNGUEZ 1994 22:00 COUTADA BEADE
24 1185 ANDRES REGUERA VILLAR 1994 22:27 CLUB MAR RÍA D ALDÁN
25 1190 JAVIER ROUCO BAQUEIRO 1993 24:05 CLUB MAR RÍA ALDÁN
26 1187 ARMANDO POUSADA VALLADARES 93 24:06 CLUB M. RÍA ALDÁN
27 1189 DAVID FERNANDEZ SOTELO 1994 25:16 CLUB MAR RÍA ALDÁN
CARREIRA PROMESA – SÉNIOR MASCULINA
1 45 GUSTAVO PLATAS VIDAL 1981 CLUB AZKAR LUGO
2 50 ROBERTAS GERALVICIUS 1984 S. GIMNASTICA PONTEVEDRA
3 51 HASSAN LEKHILI 1972 OURENSE ACADEMIA POSTAL
4 1306 AKKA ESSADAOUI 1978 INTERRUNNING TEAM
5 34 JOSE MANUEL VIEITO VILACOBA 1984 C.ATL. SAR - A POUTADA
6 952 RICARDO VALE 1988 SPORTING CLUBE DE BRAGA
7 64 HEITOR OLIVEIRA 1982 CYCLONES ATLÉTICO CLUB
8 1308 ALVARO PRIETO FERVENZA 1980 PLAYAS DE JANDIA
9 1251 SERGIO IGLESIAS ALONSO 1989 PROMESA A. VILA DE CANGAS
10 649 CRISTIAN DIAZ LORENZO 1977 OURENSE ACADEMIA POSTAL
11 1300 RUBÉN PEREIRA CARDALA 1977 INDEPENDENTE
12 670 JOSÉ NERCELLAS MÉNDEZ 1969 OURENSE ACADEMIA POSTAL
13 1266 FRANCISCO JAVIER IGLESIAS DE LA IGLESIA 1990 PRO. SGP
14 56 PABLO CARRERA BLANCO 1981 CLUB S.A. VAL MIÑOR
15 1246 DAVID GONZÁLEZ FERNÁNDEZ 1988 PRO. VILA DE CANGAS
16 1272 JOSE DAVID VILA ABREU 1975 INDEPENDENTE
17 1476 DIEGO BABARRO RODRÍGUEZ 1975 A.D.A.S.
18 1253 MANUEL MARTÍNEZ AGEITOS 1990 PRO. OURENSE AC.POSTAL
19 6 DAVID ALONSO BARGIELA 1980 A. GÓMEZ NEW BALANCE
20 7 DAVID COSTAS TORRES 1978 A. GÓMEZ NEW BALANCE
21 1250 MAYKEL PORTELA PORTELA 1989 PRO. C.A. VILA DE CANGAS
22 37 ANGEL SOLIÑO SOTELO 1985 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
23 2 FRANCISCO JAVIER PENA PEREIRA 1981 INDEPENDENTE
24 39 DAVID SANTOMÉ PAZ 1977 CLUB ATLETISMO VILA DE CANGAS
25 4 CESAR SANTOS BARCIELA 1975 A. GÓMEZ NEW BALANCE
26 5 DANIEL ALONSO BARGIELA 1980 A. GÓMEZ NEW BALANCE
27 40 FRANCISCO RODAL ABAL 1985 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
28 44 REMIGIO FANDIÑO BOUBETA 1979 CLUB ATL. VILA DE CANGAS
29 1265 PABLO REGADAS ROMAN 1990 PRO. SAN MIGUEL DE OIA
30 54 BYRON OREJUELA REINO 1971 CLUB RIAZOR CORUÑA
31 18 ROBERTO GARRIDO RUIZ 1971 A. GÓMEZ NEW BALANCE
32 72 ALBERTO PENA COMBA 1977 INDEPENDENTE
33 945 GONZALO RODRIGUEZ LOPEZ 1972 INDEPENDENTE
34 1305 ANTONIO FONTELA GOMEZ 1977 INDEP. (BOMBEROS DE VIGO)
35 1284 MARTÍN LESTON AGULLEIRO 1987 INDEPENDENTE
36 90 DIEGO VICENZUTTO 1975 INDEPENDENTE
37 70 ALBERTO IGLESIAS BARROS 1977 INDEPENDENTE
38 93 ENRIQUE VIÑAS ROMERO 1976 INDEPENDENTE
39 20 SANTIAGO CABALEIRO RODRIGUEZ 1970 A. GÓMEZ N. BALANCE
40 1285 MIGUEL NOVO REGUEIRA 1976 INDEPENDENTE
41 92 ENRIQUE LEIRACHA AMADO 1986 INDEPENDENTE
42 943 FRANCISCO JOSE SUAREZ GARGAMALA 1975 INDEPENDENTE
43 955 JESUS EDUARDO PEREZ RODRIGUEZ 1978 INDEPENDENTE
44 1430 ROGELIO CASTRO FERNANDEZ 1966 INDEPENDENTE
45 1289 NICOLAS OTERO MARTÍNEZ 1982 INDEPENDENTE
46 1271 JOSE ANTONIO UBEIRA PEREZ 1980 INDEPENDENTE
47 12 JOSE LUIS SIMOES FERNANDEZ 1962 A. GÓMEZ NEW BALANCE
48 1337 RUBEN SIO FERNANDEZ 1973 CLUB ATLETISMO PORRIÑO
49 954 JESUS RODRIGUEZ GONZALEZ 1963 INDEPENDENTE
50 1468 VICTOR ÁNGEL RIVAS CID 1969 INDEPENDETE
51 69 ALBERTO IGLESIAS CABALEIRO 1975 INDEPENDENTE
52 1286 MIGUEL ANGEL GONZALEZ CAL 1977 INDEPENDENTE
53 1260 GUILLERMO TELLADO RABUÑAL 1990 PROMESA INDEPENDENTE
54 79 CAMILO VILLANUEVA LAMEIRO 1980 INDEPENDENTE
55 1304 XURXO RAÑA GREGORIO 1972 INDEPENDENTE
56 13 JOSE MANUEL LAGO COSTAS 1970 A. GÓMEZ NEW BALANCE
57 68 ALBERTO GARRIDO DAPONTE 1970 INDEPENDENTE
58 994 JORGE FERNANDO ALONSO DEL RIO 1967 INDEPENDENTE
59 1380 FRANCISCO JAVIER MONTENEGRO CORREA 1962 INDEPENDENTE
60 17 MOISES SOBRINO RODRIGUEZ 1978 A. GÓMEZ NEW BALANCE
61 10 JOSE MENDUIÑA COSTA 1970 SENIOR MAS A.GÓMEZ N. BALANCE
62 85 DANIEL PEREZ RODAS 1980 INDEPENDENTE
63 1292 PABLO OTERO PIÑEIRO 1980 INDEPENDENTE
64 1277 JULIO GARRIDO ROSALES 1979 INDEPENDENTE
65 97 FRANCISCO GARCIA CARRO 1976 INDEPENDENTE
66 96 FERNANDO BOENTE CARBALLIDO 1979 INDEPENDENTE
67 1424 OSCAR VISO CARRERA 1974 INDEPENDENTE
68 15 JOSE MIGUEL IRIONDO TAPIOLES 1968 A. GÓMEZ NEW BALANCE
69 91 EDUARDO JORGE VAZQUEZ AMOR 1979 INDEPENDENTE
70 1322 MIGUEL HERNANDEZ GONZALEZ 1957 A. GÓMEZ NEW BALANCE
71 9 ESTEBAN IGLESIAS FARO 1975 A. GÓMEZ NEW BALANCE